Ozan Akbaba
OYUNCU PROFİLİ 44 yaşında

Ozan Akbaba

Doğum Tarihi 1982-06-09
Doğum Yeri Kars
Boyu 1.80 m
Meslek Sinema & Dizi Oyuncusu

Ozan Akbaba Kimdir? Hayatı ve Kariyeri

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü mezunudur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki İlyas Çakırbeyli karakteriyle geniş kitlelerce tanınmıştır. Günümüzde Uzak Şehir dizisinde Cihan Albora karakterini canlandırmaktadır.

Oyunculuk Başarısı ve Çıkış Yaptığı Projeler

Türk televizyon ve sinema dünyasında sergilediği başarılı performanslarla adından sıkça söz ettiren Ozan Akbaba, canlandırdığı derinlikli karakterlerle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Tiyatro kökenli disiplini ve kamera önündeki doğallığı sayesinde yer aldığı projelerde reytinglerin zirvesinde yer almayı başarmıştır.

Ozan Akbaba Rol Aldığı Diziler & Filmler

Uzak Şehir
DİZİ

Uzak Şehir

Karakter: Cihan Albora

Ozan Akbaba Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ozan Akbaba kaç yaşında?
Cevap: Ozan Akbaba, 09.06.1982 tarihinde doğmuş olup 44 yaşında.

Soru: Ozan Akbaba nerelidir?
Cevap: Başarılı oyuncu Kars doğumludur.

Soru: Ozan Akbaba boyu kaç santimdir?
Cevap: Ozan Akbaba yaklaşık 1.80 m boyundadır.