Barış Kılıç
OYUNCU PROFİLİ 48 yaşında

Barış Kılıç

Doğum Tarihi 1978-02-21
Doğum Yeri Malatya
Boyu 1.90 m
Meslek Sinema & Dizi Oyuncusu

Barış Kılıç Kimdir? Hayatı ve Kariyeri

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı dizileriyle yıldızı parlamıştır. Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer Ünal karakterine hayat vermektedir.

Oyunculuk Başarısı ve Çıkış Yaptığı Projeler

Türk televizyon ve sinema dünyasında sergilediği başarılı performanslarla adından sıkça söz ettiren Barış Kılıç, canlandırdığı derinlikli karakterlerle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Tiyatro kökenli disiplini ve kamera önündeki doğallığı sayesinde yer aldığı projelerde reytinglerin zirvesinde yer almayı başarmıştır.

Barış Kılıç Rol Aldığı Diziler & Filmler

Kızılcık Şerbeti
DİZİ

Kızılcık Şerbeti

Karakter: Ömer Ünal

Barış Kılıç Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Barış Kılıç kaç yaşında?
Cevap: Barış Kılıç, 21.02.1978 tarihinde doğmuş olup 48 yaşında.

Soru: Barış Kılıç nerelidir?
Cevap: Başarılı oyuncu Malatya doğumludur.

Soru: Barış Kılıç boyu kaç santimdir?
Cevap: Barış Kılıç yaklaşık 1.90 m boyundadır.